Kontakt

QARTIS S.A.

ul. Brukselska 8
86-050, Solec Kujawski
Polska

telefon: +48 52 5259 230
fax: +48 52 5822 811
e-mail: qartis@qartis.pl

Sprawdź loty do Bydgoszczy (lotnisko BZG)
Sprawdź drogę dojazdu do Solca Kujawskiego

Zarząd Firmy


Biuro Zarządu

tel. +48 52 5820 749
e-mail: sekretariat@qartis.pl

Członek Zarządu
Dyrektor Sprzedaży i Obsługi Klienta

Sylwia Jakoby-Binkowska

tel. +48 52 5820 747
kom. +48 695 020 924
e-mail: sjakoby@qartis.pl

Członek Zarządu
Dyrektor Administracji

Bożena Górzyńska

tel. +48 52 5820 700
kom. +48 695 020 928
e-mail: sekretariat@qartis.pl

Dział Sprzedaży i Obsługi Klienta
Sprzedaż kart plastikowych


Dyrektor Działu Handlowego

Sylwia Jakoby-Binkowska

phone: +48 52 5820 747
cell: +48 695 020 924
e-mail: sjakoby@qartis.pl

Koordynator Sprzedaży Krajowej

Agnieszka Grzechowiak

phone: +48 52 5822 822
cell: +48 603 610 047
e-mail: agrzechowiak@qartis.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Adriana Szczęsna

cell: +48 668 689 145
e-mail: aszczesna@qartis.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Magdalena Kubiak-Kowalska

phone: +48 52 5822 817
cell: +48 662 102 726
e-mail: mkubiak@qartis.pl

International Sales Executive

Agnieszka Kosycarz

phone: +48 52 5822 864
cell: +48 691 210 425
e-mail: akosycarz@qartis.pl

Senior Export Manager

Sonia Rewers-Wawrzynów

cell: +48 601 242 837
e-mail: srewers@qartis.pl

Export Manager

Jacek Szczepański

phone: +48 52 5822 893
cell: +48 662 224 143
e-mail: jszczepanski@qartis.pl

Dział Handlowy - Sprzedaż druków papierowych


Dyrektor Działu Sprzedaży Heat-Set

Paula Jabłońska

cell: +48 691 491 524
e-mail: pjablonska@qartis.pl

Doradca Klienta

Dariusz Pięta

phone: +48 52 5822 872
cell: +48 695 020 930
e-mail: dpieta@qartis.pl

Doradca Klienta

Jacek Radowski

cell: +48 665 352 506
e-mail: jradowski@qartis.pl

Zainteresowaliśmy Cię ofertą, ale chcesz więcej?

Zamów nasz darmowy sample book

Adres 

QARTIS S.A.
ul. Brukselska 8
86-010, Solec Kujawski
woj. Kujawsko-Pomorskie

Email: qartis@qartis.pl
Telefon: (+48) 52 525 92 30
Fax: (+48) 52 525 08 11
NIP: 953-250-02-39