Kontakt



QARTIS S.A.
ul. Brukselska 8
86-050 Solec Kujawski
Polska

tel.: +48 52 5259 230
fax: +48 52 5822 811
e-mail: qartis@qartis.pl

http://wordpress-hosting.me/

Zarząd Firmy


Współwłaściciel
Prezes Zarządu

Jadwiga Mojzesowicz-Bilewska
tel. +48 52 5820 749
e-mail: sekretariat@qartis.pl

Członek Zarządu
Dyrektor Sprzedaży i Obsługi Klienta

Sylwia Jakoby-Binkowska
tel. +48 52 5820 747
kom. +48 695 020 924
e-mail: sjakoby@qartis.pl

Członek Zarządu
Dyrektor Administracji

Bożena Górzyńska
tel. +48 52 5820 700
kom. +48 695 020 928
e-mail: sekretariat@qartis.pl



Dział Sprzedaży i Obsługi Klienta - Sprzedaż kart plastikowych


Dyrektor Działu Handlowego
   Sylwia Jakoby-Binkowska 
tel. +48 52 5820 747
kom. +48 695 020 924
e-mail: sjakoby@qartis.pl


Koordynator Sprzedaży Krajowej
   Agnieszka Grzechowiak 
tel. +48 52 5822 822
kom. +48 603 610 047
e-mail: agrzechowiak@qartis.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta
    Adriana Szczęsna 
kom. +48 668 689 145
e-mail: aszczesna@qartis.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta
   Magdalena Kubiak-Kowalska 
tel. +48 52 5822 817
kom. +48 662 102 726
e-mail: mkubiak@qartis.pl


International Sales Executive
    Agnieszka Kosycarz 
tel. +48 52 5822 864
kom. +48 691 210 425
e-mail: akosycarz@qartis.pl

Senior Export Manager
    Sonia Rewers-Wawrzynów 
kom. +48 601 242 837
e-mail: srewers@qartis.pl

Export Manager
    Jacek Szczepański 
tel. +48 52 5822 893
kom. +48 662 224 143
e-mail: jszczepanski@qartis.pl




Dział Handlowy - Sprzedaż druków papierowych


Kierownik Działu
Sprzedaży Heat-Set

Paula Jabłońska
kom. +48 691 491 524
e-mail: pjablonska@qartis.pl

Doradca Klienta
    Dariusz Pięta 
tel. +48 52 5822 872
kom. +48 695 020 930
e-mail: dpieta@qartis.pl

Doradca klienta
Jacek Radowski
kom. +48 665 352 506
e-mail: jradowski@qartis.pl


Dział Technologiczny


Kierownik Działu Technologicznego
   Aleksandra Tanan 
tel. +48 52 5822 884
kom. +48 601 637 531
e-mail: atanan@qartis.pl

Technolog
Jolanta Dondalska
tel. +48 52 5820 740
kom. +48 695 020 910
e-mail: jdondalska@qartis.pl


Dział Produkcji i Kooperacji


Szef Produkcji
Piotr Górniewski
kom. +48 691 210 426
e-mail: pgorniewski@qartis.pl

Specjalista ds. Kooperacji
Violetta Marynowska
tel. +48 52 5820 704
kom. +48 668 687 708
e-mail: vmarynowska@qartis.pl