Karty plastikowe


Promocyjne

Kampanie promocyjne są potężnym narzędziem w walce o zachowanie obecnych, lecz może przede wszystkim — o zjednanie nowych klientów. Karty plastikowe są doskonałą pomocą i orężem w prowadzeniu takich kampanii. Umiejętnie poprowadzona promocja wykorzystująca np. karty imienne lub karty z połączeniem programów lojalnościowych zapewnia firmie wymierne korzyści finansowe oraz wzrost znajomości marki, produktu, czy usługi.

Dostępu

Karta dostępu stosowana jest jako klucz w systemach kontroli dostępu do pomieszczeń i obiektów, jako przepustka (z ang. badge card) podczas imprez zamkniętych tj. targi i konferencje oraz do rejestracji czasu pracy. Karty dostępu mogą być wyposażone w najprostsze nośniki jak pasek magnetyczny bądź też w bardziej zaawansowane układy wykorzystujące technologię RFID.
Qartis specjalizuje się w produkcji kart - kluczy hotelowych (z ang. key cards) dla znanych sieci hotelowych w Europie, kart pokładowych dla statków wycieczkowych i operatorów promów, a także wejściówek na obiekty wystawowe i targi branżowe. Dzięki naszym partnerom zapewniamy również kompletne systemy kontroli dostępu w tym oprogramowanie, czytniki i rejestratory.

Miejskie

Okresowy bilet komunikacji miejskiej w postaci karty plastikowej to trwałe i bezpieczne rozwiązanie stosowane przez zakłady komunikacji i transportu komunalnego. Qartis oferuje karty-bilety w standardowej grubości 0,76mm jak i karty cienkie, laminowane w grubości 0,50mm, wyposażone w pasek magnetyczny, panel do podpisu bądź hologram zabezpieczający przed fałszowaniem.

Identyfikatory

Identyfikatory i legitymacje w postaci karty plastikowej są bardziej trwałą i poręczną alternatywą dla tradycyjnych dokumentów drukowanych na papierze. Plastikowe identyfikatory w końcowym procesie produkcyjnym są personalizowane i mogą zawierać dane firmy, dane osobowe, zdjęcie legitymacyjne oraz dodatkowe zabezpieczenia tj. hologram, mikrodruk, numer seryjny, panel do podpisu potwierdzający dane osobowe posiadacza.
Qartis jest sprawdzonym dostawcą legitymacji i blankietów plastikowych dla urzędów administracji państwowej, organizacji społecznych, opieki zdrowotnej, klubów zawodowych oraz zakładów pracy.

Certyfikaty

Certyfikaty w postaci plastikowej karty są prestiżowym dokumentem potwierdzającym autentyczność produktu. Karta-certyfikat powinna odzwierciedlać swym wizerunkiem jakość i wysoki standard produktu do którego jest dołączona.
Qartis oferuje rozwiązania technologiczne na miarę najbardziej wymagającej marki zapewniając jednocześnie szeroki wachlarz rozwiązań zabezpieczających przed fałszowaniem w postaci unikalnych hologramów, mikrodruków czy numeracji seryjnej.

Lojalnościowe

Plastikowa karta lojalnościowa (zwane często kartą stałego klienta, kartą rabatową czy kartą na punkty) to klucz do większości programów lojalnościowych. Stanowi narzędzie, dzięki któremu firma identyfikuje klienta w zamian oferując indywidualną ofertę, zniżki i profity. Karta lojalnościowa ma wzmacniać wzajemną relację między firmą a klientem przynosząc wymierne korzyści dla obu stron. Jeżeli klient wybiera Twoją markę doceń to oddając w jego ręce kartę lojalnościową w atrakcyjnej szacie graficznej, która wyróżnia się w portfelu spośród innych kart. Qartis produkuje karty z wykorzystaniem złożonych technologii druku offsetowego i sitodrukowego na rozmaitym podłożu i z różnorodnym efektem wykończenia. W rezultacie realizujemy projekty, które budzą zainteresowanie i przyciągają wzrok. Za pośrednictwem partnerów biznesowych Qartis dostarcza pełne systemy do obsługi programów lojalnościowych od oprogramowania przez systemy kasowe po karty plastikowe i ich personalizację.

Podarunkowe

Karta podarunkowa (zwana z ang. Gift Card) w formacie kary plastikowej jest znakomitym narzędziem do działań marketingowych służącym pozyskiwaniu nowych klientów i utrwalaniu relacji ze stałymi klientami. Karta podarunkowa to bezpieczne rozwiązanie, które pozostawia obdarowanemu wybór odnośnie co i kiedy będzie kupować. Rosnąca popularność kart podarunkowych oznacza wzmożoną rywalizację między sieciami sklepów i monobrandami. Opiekunowie marki dbają aby ich karty podarunkowe były atrakcyjne i zachęcały do zakupów. Qartis oferuje karty podarunkowe wraz z opakowaniem, które swym estetycznym wykonaniem i ciekawą oprawą wzbudzają zainteresowanie w punktach kasowych i pozostają dobrze zapamiętane w oczach osoby obdarowanej.
Za pośrednictwem partnerów biznesowych Qartis dostarcza pełne systemy do obsługi kart podarunkowych od oprogramowania przez systemy kasowe, ekspozytory POS, po karty plastikowe i ich personalizację.